Фото з відкритих джерел

У київському палаці мистецтв "Україна" 30 березня відбувся концерт Comedy Woman, які неодноразово виступали в Криму. На це звернув увагу блогер Анатолій Шарій на своєму каналі в УouTube. Він зазначив, що афіші про виступ колективу було опубліковано давно, а в день концерту квитків купити вже було неможливо.

Блогер опублікував фрагменти виступу учасниць Comedy Woman в окупованому Криму. Самі члени колективу публікували відео і фото в соцмережах і на сайті групи. Учасниці проекту виступали в Сімферополі, Євпаторії, Севастополі та Ялті.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

На одному з концертів у Криму Comedy Woman співали пісні про Володимира Путіна, обіцяючи "зігріти його біля стін Кремля".

Незважаючи на це, 30 березня 2017 року Comedy Woman виступили в палаці "Україна" в Києві. Як запевняє Шарій, на заході було помічено й деяких депутатів Верховної Ради. Блогер опублікував фрагмент відео, знятого біля входу до палацу "Україна" до початку концерту.

Після виходу сюжету Шарія в мережі спалахнула дискусія щодо ситуації, коли учасниці Євробачення від Росії Юлії Самойловій забороняють в'їзд в Україну через відвідування нею Криму, а Comedy Woman змогли спокійно виступити у центральному залі країни, зібрали аншлаг, у тому числі концерт відвідали депутати, і при цьому ані СБУ, ані громадські активісти не перешкоджали цьому.

Новини за темою: Геращенко: Самойлову використовували в інтересах російської пропаганди

Як повідомлялося, СБУ на 3 року заборонила в'їзд в Україну Юлії Самойловій. Її в Росії обрали для участі в конкурсі "Євробачення-2017", який відбудеться в Києві. Конкурсантку від РФ оголошено персоною нон ґрата за відвідування окупованого Криму. Через це виник великий скандал.

Раніше віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що Росія може взяти участь в Євробаченні, запропонувавши учасника, який не має проблем з українським законодавством. Він також напередодні відкинув ідею участі Самойлової в Євробаченні через відеозв'язок, оскільки це порушує закон.

Новини за темою: Організатори Євробачення прокоментували інформацію про санкції для Києва через заборону в'їзду Самойловій

Організатори Євробачення розкритикували рішення України. "Поведінка України є абсолютно неприйнятною, - цитує слова Інгрід Дельтенре швейцарське видання Blick. - Я глибоко шкодую про те, що Євробачення використовують для політичних ігор. Євробачення має приносити радість і об'єднувати мільйони людей, а не налаштовувати їх один проти одного".