У Київській області знайшли 40 тонн львівського сміття

Незаконний вантаж привезли в Ставищенський район

Чергову партію львівських відходів знайшли у Київській області. Вночі з неділі на понеділок невідомі висипали 40 тонн сміття на стихійному звалищі, що знаходиться в територіальних межах Винарівської сільської ради Ставищенського району. Про це повідомляє прес-центр обласної поліції.

За інформацією правоохоронців, в купі сміття довжиною близько 15 м та висотою близько 1,70 м знайдено платіжки з зазначенням різних львівських організацій. Наразі поліцейські з’ясовують всі обставини події та дані осіб, причетних до організації незаконного вивозу сміття.

Також вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.239 (забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України.

Як відомо, проблема утилізації ТПВ у Львові загострилася у 2016 році, коли після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі рішенням суду його було закрито.

Львівська міськрада передала повноваження з вивезення сміття Львівській ОДА терміном на два роки. Це відбулося після того як через сміттєву проблему діяльність міського голови Андрія Садового розкритикували президент і прем'єр України. У Львівській ОДА заявили, що готові очистити місто від сміття протягом 20 днів, а також налагодити регулярне вивезення сміття.

Днями львівська облрада ухвалила рішення щодо утилізації ТПВ, які накопичуються в місті. Згідно з програмою, захоронення ТПВ зі Львова протягом двох років буде здійснюватися на 18 полігонах у Львівській області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...