У Київській обл. учасник АТО, який зґвалтував неповнолітню, отримав два роки умовно

Зокрема участь в АТО звільнила обвинуваченого від покарання у вигляді позбавлення волі

З відкритих джерел

Іванківський районний суд Київської обл. звільнив від відбування покарання учасника Антитерористичної операції (АТО), визнаного винним у зґвалтуванні неповнолітньої дівчини, та засудив його до двох років іспитового строку. Про це йдеться у вироку суду від 10 червня 2016 р., опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, суд встановив, що 9 липня 2015 р. чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, зґвалтував неповнолітню неприродним способом, застосувавши до потерпілої фізичне та психологічне насильство. Водночас підсудний винним себе не вважає.

Як зазначено в документі, за результатами розгляду справи, суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 153 Кримінального кодексу України (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки.

Новини за темою: У Києві іноземець зґвалтував 17-річну дівчину

"Проте, враховуючи особу обвинуваченого, а саме те, що особа раніше не судима, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей, мала постійне місце роботи, усі обставини справи в сукупності, наявність пом'якшувальної обставини, суд дійшов висновку про можливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання і приймає рішення про звільнення особи від відбування покарання з випробуванням", - йдеться у вироку. Встановлений судом іспитовий строк для засудженого становить два роки.

Також суд постановив стягнути з чоловіка на користь потерпілої 3 тис. грн у рахунок моральної шкоди.

Нагадаємо, в Харківській області заарештували чоловіка, який підозрюється у зґвалтуванні 11-річної дівчинки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів