У Київській обл. у дитини виявили менінгококову інфекцію

Медики обстежили 39 осіб, які контактували з хворою дитиною

Фото з відкритих джерел

У Вишгороді Київської області у дитини виявили менінгококову інфекцію. Про це в коментарі "УНН" повідомили в лабораторному центрі Вишгородського району.

"Боярка ("Київська обласна дитяча лікарня", до якої госпіталізували хвору дитину) підтвердила діагноз", – відзначили в лабораторному центрі. 

Наголошується, що лікарі обстежили 39 осіб.

"Зокрема, медики обстежили на інфекцію батьків хворої дитини, її сестру, двох працівників дитсадочка, а також дітей із групи цієї дитини, які були в контакті з дитиною. Результати аналізів поки невідомі", – йдеться у повідомленні. Нагадаємо, 21 листопада до реанімаційного відділення Київської обласної дитячої лікарні госпіталізували дитину з підозрою на захворювання менінгококцемією. 

Менінгококова інфекція - гостре інфекційне захворювання, що викликається менінгококом, що протікає з різноманітними клінічними проявами: від безсимптомного носійства назофарингіту до генералізованих форм (гнійного менінгіту, менінгоенцефаліту і менінгококцемії з ураженням різних органів і систем). Джерелом інфекції є хворі люди і бактеріоносії. Шлях передачі - повітряно-крапельний, для зараження потрібен тісний контакт з хворим або носієм бактерії. Серед хворих генералізованими формами більшість становлять діти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів