У "Київгазі" розповіли, як не отруїтися чадним газом

"Київгаз" пропонує уважно ознайомитися з правилами газової безпеки, опублікованими на сайті відомства

Фото з відкритих джерел

"Київгаз" нагадав про важливість безпечного користування газовими приладами, розмістивши на своєму офіційному сайті правила користування газовою плитою та духовкою.

Правила, яких слід дотримуватися при включенні газової плити та духовки. ПАТ "Київгаз" пропонує уважно ознайомитися з даними правилами газової безпеки. Саме від цього залежить ваша безпека і безпека ваших сусідів", - йдеться в повідомленні.

Для включення плити та духовки перш за все необхідно забезпечити надійну вентиляцію, далі відкрити крани перед лічильником і плитою, піднести відкритий вогонь до пальника, а після цього – відкрити крани на плиті.

"Горіння нормальне, якщо полум'я стійке і блакитне. Якщо полум'я жовте, треба відрегулювати подачу повітря та почистити пальник", - підкреслюють у "Київгазі".

Окрім того, рекомендується перекривати крани після користування газовими приладами. При закритому крані риска на ньому повинна бути повернута поперек труби.

Нагадаємо 5 березня у Житомирській області загинуло 8 осіб, попередня версія – отруєння чадним газом. За даними поліції, всі загиблі були членами однієї сім'ї.

Правила від "Київгазу" Київгаз

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів