У Києво-Печерській лаврі відсвяткували день Петра і Павла

У Києво-Печерській лаврі відсвяткували день Петра і Павла, в день свого ангела провів святу літургію з нагоди свята Митрополит Павло. Привітати його і відвідати богослужіння традиційно прийшло багато парафіян Лаври.

"Свята церква дякує їм за їхні труди, підносить їх і просить сьогодні у Бога милості, щоб вони молилися за нашу країну, за наш народ, за нашу святу церкву і нас грішних, недостойних, щоб і ми їх мережами проповіді досягли Царства Небесного. Всіх вітаю з святом і бережи Господь!" - сказав парафіянам намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло.

Під час богослужіння священнослужителі та парафіяни молитвами просили святих Петра і Павла про мир в Україні та благословення Української православної церкви.

Петро і Павел - два різних по долі і шляхи до Бога християнських апостола. Втім, спільний день вшанування для них церква обрала не випадково. Християни кажуть: це нагадування про різноманіття людських характерів і шляхів до Бога.

В народі свято Петра і Павла вважається початком підготовки до жнив. У церкві цей день завершує Петрів піст вважається хоч і не таким суворим, як інші, але досить тривалим.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів