У Києві збираються продовжити пішохідну зону Хрещатика до Бессарабської площі

За словами заступника директора транспортної інфраструктури, у новій стратегії столиці на дорогах головні - пішоходи

kyiveuromarathon

У Києві пішохідну зону Хрещатика планують продовжити до Бессарабської площі. Про це в ефірі радіо "Київ 98 FM" заявив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін.

"Зараз реалізується пішохідний Поділ - два етапи вже пройшло, залишилося ще чотири. Наступний проект з пешеходизації планується на Бессарабській площі. Планується розширення пішохідної зони для жителів і гостей столиці, які будуть рухатися з Хрещатику до Бессарабки, шляхом перекриття вулиці, яка практично вся заповнена припаркованими авто", - зазначив він.

Рахматуллін сказав, що проект розширення пішохідної зони буде реалізовано в рамках нової стратегії розвитку міста, у ній пішоходи стануть головними на київських дорогах. 

"Друге місце займуть велосипедисти і громадський транспорт. І останнє - автомобілісти", - додав він.

За його словами, зараз у Києві розвивають пішохідні зони, встановлюють паркувальні стовпчики, щоб автомобілісти не заїжджали на тротуари.

"За новою транспортною політикою зараз реалізується проект "Пішохідний Поділ". У старому місті також планується знижувати рівень бордюрного каменю, так щоб люди з інвалідністю могли спокійно пересуватися по місту", - додав Рахматуллін.

Нагадаємо, що в Києві Хрещатик закритий для проїзду автомобілів по суботах з 19:00 до 22:00. У неділю та святкові дні проїжджу частину Хрещатика також відкривають для пішоходів з 8:00 до 22:00.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів