У Києві за один день евакуювали 23 неправильно припарковані автомобілі

27 вересня в Україні набули чинності нові правила паркування автомобілів. Відтепер цим питанням опікуватимуться спеціальні транспортні ревізори. Лише в Києві їх буде 148. Лише за перший день роботи вони евакуювали 23 неправильно припарковані автомобілі

Евакуація автомобіля Центр організації дорожнього руху м.Києва

У Києві інспектори з паркування та патрульні поліцейські почали боротися з автомобілістами, які порушують правила паркування. Впродовж четверга, 27 вересня, на штрафмайданчик відправили 23 автомобілі порушників.

Як повідомляє Центр організації дорожнього руху м. Києва, забрати свій транспорт порушники можуть на штрафмайданчику ДП МВС "Інформ-Ресурси" за адресою вул. Гната Хоткевича, 20-Б. Однак перед цим їм доведеться сплатити штраф і відшкодувати вартість послуги з транспортування та зберігання автівки. Всі спірні питання можна вирішити в Управлінні патрульної поліції за адресою вул. Народного Ополчення, 9.

Нагадаємо, 27 вересня в Україні набули чинності нові правила паркування автомобілів. Відтепер цим питанням опікуватимуться спеціальні транспортні ревізори. Лише в Києві їх буде 148.

Новини за темою: В Україні набули чинності нові правила паркування

Інспектори з паркування мають повноваження робити фото- та відеозйомку правопорушень і штрафувати порушників на місці. Вони ж ухвалюватимуть рішення щодо евакуації автомобіля. Приводом для цього може стати “значне перешкоджання дорожньому руху” та “створення загрози безпеці руху”.

Штрафи накладатимуть не на особу, яка керує автомобілем, а на власника. Водій може сам сплатити штраф і повідомити про це поліцію, після чого власника автоматично “амністують”.

Якщо ж упродовж 30 днів штраф не буде сплачено, інспектор накладає пеню у розмірі 100% від його суми. Ще через 30 днів справу боржника передадуть до Виконавчої служби для примусового стягнення грошей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів