У Києві з початку епідсезону від пневмонії, викликаної грипом, померли 9 осіб,- СЕС

Спостерігається значне збільшення показників захворюваності серед дорослого населення

У Києві з початку епідсезону від пневмонії, викликаної грипом, померли 9 людей. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної санітарно–епідеміологічної служби (СЕС) в Києві.

Так, у Києві за період з 11 січня по 17 січня на грип та ГРВІ захворіло 26 559 осіб, з них 14 723 випадки захворювань (55,4%) зареєстровані у дітей у віці до 17 років. Захворюваність на грип та ГРВІ була в 2 рази вище показника попереднього тижня. Показник на 10 тис. населення міста склав 92,0 і був нижче епідемічного порогу для даної тижні на -33,7%.

"У вірусологічній лабораторії обстежено на грип 65 осіб, з них у 37 осіб ідентифікований грип А. З початку епідсезону від ускладнень (пневмонії) від грипу померло 9 осіб", - йдеться в повідомленні.

За 4 дні 4-го тижня (18-22.01.2016 р.) зареєстровано 27 116 хворих, що на 42,6% вище аналогічних днів попереднього тижня. Зростання йде серед всіх вікових груп та контингентів, крім дітей до 1 року. Школярі складають 15,35% від усіх захворілих.

Новини за темою: ДержСЕС: Нинішній штам грипу в значній мірі вражає працююче населення

За даними щоденного моніторингу за захворюваністю на грип та ГРВІ спостерігається значне збільшення показників захворюваності серед дорослого населення за рахунок збільшення захворюваності серед осіб з організованих колективів (студенти коледжів, вищих навчальних закладів тощо).

У той же час, у зв'язку із запровадженням обмежувальних заходів щодо 16.01.2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах, спостерігається незначне зниження захворюваності на грип та ГРВІ серед школярів на 29,0%.

"Прогноз на 22 січня: незважаючи на зростання захворюваності на 42,6% можна спрогнозувати захворюваність близько 37 800 хворих за 3 тиждень, показник захворюваності складе 131,0, що буде на 16,1% нижче епідемічного порогу (епідпоріг 3 тижні 156,1 або 45 000 хворих)", - уточнюється в повідомленні.

Без впровадження ефективних профілактичних та протиепідемічних заходів серед дорослого населення перевищення рівня епідемічного порогу можливо буде зареєстровано 25-26 січня 2016 року.

Нагадаємо, в Україні зареєстровано 72 летальних випадки, пов'язаних з грипом і ГРВІ, епідеміологічний поріг перевищено у двох областях.

Найбільша смертність від грипу зафіксована в Одеській області. У Донецькій та Рівненській областях відмічено перевищення епідеміологічного порогу, у Вінницькій, Херсонській та Чернівецькій областях рівень захворюваності class="finded">грипом знаходяться близько эпидпрога. За даними державної Санітарно–епідеміологічної служби (СЕС),карантинні заходи введені в 16 областях. Близько 4,5 тис. навчальних закладів припинені заняття.

Новини за темою: У навчальних закладах Одеси через грип продовжили карантин до 29 січня

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів