Банер на честь пам'яті Володимира Рибака
Сторінка Олександри Матвійчук в Facebook
У Києві на вулиці Інститутській вивісили пам'ятний банер на третю річницю трагічної загибелі горлівського депутата Володимира Рибака. Про це на своїй сторінці у Facebook написала координатор "Євромайдан SOS" Олександра Матвійчук.

"Три роки тому в ці квітневі дні було знайдено тіло Володимира Рибака з Горлівки, якого викрали на чистий четвер перед Великоднем. Він став однією з перших жертв гібридної війни Росії на Донбасі, рахунок якої відтепер ми ведемо щодня. Разом з ним знайшли ще двох вбитих: 19-річного Юрія Поправка, студента Київського політехнічного інституту, та 25-річного Юрія Дяковського зі Стрия", - нагадала вона.

Нагадаємо, депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака вбили в рідному місті навесні 2014-го. За даними правоохоронців, 17 квітня Рибак брав активну участь у мітингу "За єдину Україну" перед будівлею Горлівської міської ради. Після закінчення мітингу депутат пішов до будівлі міської ради для зустрічі з мером міста. Увійти в будівлю йому завадили прихильники так званої "ДНР", з якими "у нього виникла словесна перепалка". В мережі Інтернет було оприлюднено відеозапис подій 17 квітня 2014 року перед будинком Горлівської міської ради до моменту викрадення Володимира Рибака.

19 квітня 2014 року його тіло зі слідами тортур було виявлено у Слов'янському районі.