У Києві попрощалися з Леонідом Каденюком

Церемонія прощання з Леонідом Каденюком відбулася в клубі Кабінету міністрів


Сьогодні, 2 лютого, в Києві попрощалися з Героєм України, першим космонавтом незалежної держави, видатним військовим льотчиком Збройних сил України, генерал-майором Леонідом Каденюком, який пішов з життя 31 січня 2018 року у віці 67 років. Про це повідомляє прес-центр Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, перший український космонавт Леонід Каденюк помер 31 січня під час пробіжки в парку "Царське село". Йому було 67 років. Каденюк народився 28 січня 1951 року в с. Клішківці Хотинського району Чернівецької обл. у родині сільських учителів.

У 1995 році його відібрали до групи космонавтів Національного космічного агентства України. Пройшов підготовку до космічного польоту в NASA на американському космічному кораблі багаторазового використання як фахівець з корисного навантаження.

У період з 19 листопада по 5 грудня 1997 року він здійснив космічний політ на американському МТКК "Колумбія" місії STS-87. Під час польоту виконував біологічні експерименти спільного українсько-американського досліду з трьома видами рослин: ріпа, соя і мох.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів