У Києві орендували місце під торгову точку за рекордні 840 тис. грн на рік, – нардеп

За його словами, за чинними у столиці правилами підприємець вже заплатив місту 420 тисяч гривень заздалегідь, за півроку роботи

Комунальне підприємство "Міський магазин" Фото з відкритих джерел

У Києві підприємець орендував місце під точку пересувної торгівлі за 840 тис. грн на рік, що є рекордною сумою. Право на оренду торгового місця підприємець виграв на відкритих торгах, повідомив радник мера Києва, народний депутат Дмитро Білоцерковець у соціальній мережі Facebook.

"У Києві новий рекорд: на біржових торгах за право розмістити точку пересувної торгівлі підприємець дав 840 тисяч гривень! Ця точка буде знаходитися на станції метро "Арсенальна", її площа 4 квадратні метри, функціональне призначення – швидке харчування", – написав народний депутат.

Торгова точка Фото з відкритих джерел

За його словами, за чинними у столиці правилами підприємець вже заплатив місту 420 тисяч гривень заздалегідь, за півроку роботи.

"Це єдина продана точка пересувної торгівлі біля станції метро "Арсенальна". Таких підприємців місто буде захищати й оберігати", – пообіцяв Білоцерківець.

Також радник Віталія Кличка нагадав, що місто визначає комплексну схему розміщення точок пересувної торгівлі, а право на розміщення продає з біржових торгів через інтернет. При цьому в торгах може взяти участь будь-який бажаючий.

"Київ - єдине місто в Україні, де при визначенні того, хто отримує право розміщувати пересувну точку торгівлі, використовується принцип чистої монетизації, без будь-яких інших соціальних факторів, які можуть стимулювати корупцію", – наголосив парламентарій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів