У Києві неатестовані правоохоронці пікетують МВС

У пікеті беруть участь понад 1 тис. осіб

У Києві неатестовані співробітники правоохоронних органів пікетують будівлю Міністерства внутрішніх справ (МВС) України. Про це повідомила кореспондент телеканалу "112 Україна".

"До МВС продовжують сходитися люди на акцію протесту. Всі вони – працівники МВС, тут і слідчі, і правоохоронці, які працювали тривалий час. Багатьом з них, за їхніми словами, залишається до пенсії недовго, але не можуть вони вийти на пенсію або продовжити роботу у зв'язку з тим, що частина з них не пройшла переатестацію або ще проходить. За словами організаторів (пікету), у багатьох з них є складнощі, ніби навмисно блокують роботу, щоб вони не могли пройти переатестацію", - сказала журналіст.

Також протестувальники вимагають закрити атестаційні центри, оскільки вони, на думку учасників акції, діють об'єктивно та перешкоджають проходженню переатестації.

Організатори протесту зазначають, що це не єдина акція, та мають намір пікетувати міністерство протягом тижня.

За даними поліції, у пікеті беруть участь понад 1 тис. осіб, очікується, що їхня кількість може збільшитися до 5 тис.

Новини за темою: Пайєтт: США допомагають Нацполіції у переатестації екс-міліціонерів

Нагадаємо, 11 грудня в столиці відкрився Центр рекрутингу Національної поліції України. Глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе раніше заявила, що центр буде займатися виключно відбором і переатестацією співробітників поліції. Він буде укомплектований професійними кадрами, яких теж відбирає міжнародна технічна допомога.

Раніше у Києві та області завершився перший етап переатестації екс-міліціонерів. Тести пройшли 13 тис. співробітників. Початок наступного етапу було заплановано на 7 грудня, це будуть співбесіди з претендентами.

Новини за темою: Деканоїдзе щодо переатестації у МВС: Нічого не пропало

Зазначимо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що колишні міліціонери, які набрали менше ніж 25 балів у рамках переатестації, будуть звільнені.

Як повідомлялося раніше, 7 листопада 2015 р. набрав чинності закон України "Про Національну поліцію", внаслідок чого існуюча до цього міліція була ліквідована, а колишні її працівники до завершення переатестації були зараховані в тимчасовий штат.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів