У Києві на ярмарках заборонили продаж продуктів, які швидко псуються

Організатори ярмаркових заходів чи оператори ринку будуть під свою відповідальність надавати торгове місце

Фото з відкритих джерел

У Києві на ярмарках заборонили продаж продуктів, які швидко псуються. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів перший заступник начальника Держпродспоживслужби у Києві Олександр Овчаренко.

Як повідомила кореспондент телеканалу, заборона продажу на столичних сільгоспярмарках стосується свіжого м’яса та виробів із нього, ковбас, молочних виробів, риби – свіжої, в’яленої чи мороженої, та інших продуктів, які мають зберігатися при температурі максимум +6 градусів.

"Я би до вашого списку ще б додав салати, солодощі, виготовлені із заварним кремом, всі продукти, які виготовлені в домашніх умовах. Це всі продукти, які без дотримання температурного режиму можуть викликати тяжкі наслідки для здоров’я населення. І у зв’язку із тим, що температура навколишнього середовища підвищується, є відповідні розпорядження голови КМДА і ці обмеження в законі", - додав Овчаренко.

Він уточнив, що заборона буде тривати до спаду температури.

"Заборона буде тривати до тих пір, поки навколишні температурні умови не дозволять дотримуватися вимог законодавства щодо дотримання температурного процесу. Ця заборона діє не лише для сільгоспярмарків, а й для всіх ринків, де реалізовуються харчові продукти, які вимагають дотримання температури реалізації", - розповів заступник начальника Держпродспоживслужби.

За його даними, організатори ярмаркових заходів чи оператори ринку будуть під свою відповідальність надавати торгове місце.

"Якщо буде порушення, тобто не може людина забезпечити температурний режим реалізації, - торгове місце не надається", - підсумував Овчаренко.

Нагадаємо, влада Києва хоче запровадити штрафи за продаж алкоголю в нічний час.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів