У Криму збирають мігрантів неслов'янської зовнішності, щоб видавати їх за місцевих жителів на "виборах", - Чубаров

Підготовка відеосюжетів на день "виборів" розпочалася вже зараз, повідомив Чубаров

Рефат Чубаров inforesist.org

Кримські окупаційні ЗМІ вже готують сюжети на день виборів, заявив Рефат Чубаров в ефірі каналу "112 Україна".

"З того, про що нас інформують - вже зранку будуть показувати сюжети, як нібито люди в дуже такому доброму настрої, з великою охотою приходять на дільниці", - розповів Чубаров.

Окрім цього, додав він, будуть зніматися відео з представниками різних національностей в національних косюмах, які нібито в такому вигляді прийшли на голосування.

Новини за темою: Пропагандисти намагаються продемонструвати, що кримські татари нібито стали лояльні до Росії, - Чубаров

"Будуть показувати людей у національних костюмах, болгар, німців, а ось тут кримські татари, а от українці у вишиванках, ось ці сюжети всі готуються", - уточнив Чубаров.

Він розповів, що вже зараз пропагандисти не впевнені в тому, що їм вистачить місцевих жителів, і почали залучати трудових мігрантів, які прибули на окупований півострів з 2014 року.

"Вони вже проводять роботу з мобілізації трудових мігрантів, збирають людей, які працюють на терміналі Сімферопольського аеропорту, на будівництві військової дороги "Таврида", людей такої, скажімо, неслов'янської зовнішності. Їх теж будуть використовувати на виборах, щоб сказати, що це місцеві прийшли на вибори", - розповів глава Меджлісу.

Новини за темою: Чубаров закликав жителів окупованого Криму ігнорувати російські вибори

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів