Міністерству інфраструктури пропонують скасувати автобусні сполучення з Росією

За інформацією Гданова, сьогодні існує близько 60 рейсів на добу з великих міст України до Москви

Ізет Гданов Національна поліція України

Міністерству інфраструктури пропонують припинити, крім залізничних пасажирських, автобусні сполучення з Росією. Про це заявив перший заступник постійного представника президента України в Криму Ізет Гданов в ефірі телеканалу "112 Україна". 

"Позиція зумовлена низкою причин. Це безпека наших громадян, нашої території. Це тиск на агресора за системне порушення міжнародного права, зокрема останні події на Азові, це системна неповага державних кордонів міжнародного права... Ми вважаємо, що це кроки щодо ізоляції Росії, поки там міжнародні злочинці керують державою. Ми першими повинні це робити, тому що саме наші території вони захопили. Такі дії повинні наполегливо пропонувати нашим міжнародним партнерам. Тому я вважаю, що є необхідність у припиненні повідомлення, в тому числі й автобусного", - сказав він. 

За інформацією Гданова, сьогодні існує близько 60 рейсів на добу з великих міст України до Москви. 

Раніше Володимир Омелян повідомив, що Міністерство інфраструктури має намір припинити пасажирські залізничні перевезення в/з Росії, але скасування вантажних перевезень поки не розглядається. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів