У Криму порушили дві кримінальні справи проти кримського татарина Параламова

Кримські юристи збирають необхідні документи у справі Параламова та інших викрадених кримчан, щоб передати їх у міжнародні інстанції, зокрема спецдоповідачу ООН з тортур

Ренат Параламов і адвокат Еміль Курбединовк Радио "Свобода"

Проти кримського татарина Рената Параламова, якого раніше катували невідомі люди в масках, порушили дві кримінальні справи в окупованому Криму. Про це 30 червня Крим. Реалії повідомив адвокат сім'ї Параламова Еміль Курбединов.

"Буквально вчора я дізнався, що військова прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи проти співробітників ФСБ, які проводили обшук у Рената Параламова, а потім відвезли його з мішком на голові і катували. Однак у той же час проти Рената порушили дві кримінальні справи за статтями про незаконний обіг вибухових речовин, боєприпасів", – розповів Курбединов.

Новини за темою: Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження за фактом катування Параламова

Він додав, що кримські юристи збирають необхідні документи у справі Параламова та інших викрадених кримчан, щоб передати їх у міжнародні інстанції."Нещодавно ми говорили з спецдоповідачем ООН про ті тортури, яких зазнають в Криму затримані і ті, кого відвезли з дому після обшуку в невідомому напрямку. Докладно розповіли про справу Рената Параламова і Решата Аметова. Найближчим часом ми зробимо спеціальне звернення до спецдоповідача для того, щоб він міг пред'явити претензії Російської Федерації”, – розповіла юристка Ліля Гемеджі.

Новини за темою: Викраденого у Криму кримського татарина Параламова жорстоко катували, - адвокат

Нагадаємо, 14 вересня, після обшуку в будинку кримського татарина Рената Параламова у н.п. Нижньогірський люди в масках без розпізнавальних знаків відвезли його в невідомому напрямку. Пізніше повідомлялося, що Рената Параламова жорстоко катували, він перебував у важкому стані. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів