У Криму дітей примушують малювати плакати до виборів президента РФ, - правозахисники

Їм також запропонували привести своїх батьків на вибори і сфотографуватися на фоні таких дитячих малюнків

Crimean Human Rights Group

В окупованому Криму до виборів президента РФ залучають дітей. Про це повідомляє Кримська правозахисна група в Facebook.

"В одній із шкіл Криму дітей примушують малювати плакати до виборів президента РФ. Про це повідомили два незалежних джерела в різних класах цієї школи", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Криму збирають мігрантів неслов'янської зовнішності, щоб видавати їх за місцевих жителів на "виборах", - Чубаров

Дітей зобов'язали записати у щоденник: "Принести до 13.03 плакат на конкурс малюнків “Мама, тато, я - у виборах бере участь вся сім'я".

За інформацією КПГ, дітям запропонували привести своїх батьків на вибори і сфотографуватися на фоні таких дитячих малюнків.

У цій школі 18 березня перебуватиме виборча дільниця, на якій пройдуть нелегітимні вибори президента РФ.

Новини за темою: Пропагандисти намагаються продемонструвати, що кримські татари нібито стали лояльні до Росії, - Чубаров

1 березня Верховна Рада України звернулась до міжнародної спільноти із закликом не визнавати легітимність виборів РФ на території анексованого Криму. Також президент Петро Порошенко закликав міжнародних партнерів не відправляти спостерігачів в окупований Крим на вибори президента РФ. Наміри Кремля провести голосування на президентських виборах на території українського Криму прямо суперечать міжнародному праву.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів