У Краматорську обговорили перспективи українського мовлення в ОРДО

У Краматорську обговорили проект розвитку телерадіомовлення Донецької області

У Краматорську на рівні Міністерства інформаційної політики України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення обговорили проект розвитку теле - і радіомовлення на вільних територіях Донеччини. Про це в четвер на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Новини за темою: У Мінінформполітики з'явиться радник з питань захисту прав журналістів, - Стець

"Завершила робочу зустріч з Артемом Біденко (заступник міністра інформаційної політики України) і Сергієм Костинським (член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення). Обговорили проект розвитку теле - і радіомовлення на вільних територіях Донеччини та поширення сигналу на території, які поки ще окуповані", - написав глава області.

Він підкреслив, що важливо комплексне покриття сигналом всій території області. "До 15 травня і ми, і Нацрада з питань телерадіомовлення, і Міністерство інформаційної політики опрацюємо всі робочі питання і вийдемо з робочим проектом. А поки що погоджуємо, прораховуємо, аналізуємо", - додав Жебрівський.

Нагадаємо, глава РНБО Олександр Турчинов звернувся до Кабміну з проханням виділити гроші на реалізацію проекту з інформзахисту в зоні АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...