У Херсоні почали подання опалення в дитсадки, школи і лікарні, - голова ОДА Гордєєв

За його словами, до п'ятниці планують повністю забезпечити теплом усіх споживачів міста

Латифундист

У Херсоні почали подавати опалення в дитячі садки, школи і лікарні, з 20:00 мають намір запустити подання в будинки місцевих мешканців. Про це повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Запустити котельню і дати тепло – це різні речі. Тільки після обіду почалося подання тепла, за ніч теплоносій підвищився до 40 градусів, подається в дитячі садки, соціальну інфраструктуру, школи й лікарні. Паралельно з 20:00 буде подаватися тепло в житловий сектор. До п’ятниці ми маємо повністю завершити подання тепла на всіх споживачів", - сказав Гордєєв.

Щодо опалювальних сезонів у майбутньому очільник облдержадміністрації зауважив: "У нас зношеність тепломереж становить понад 48%, за офіційними даними, і тут будуть питання до органів місцевого самоврядування".

Андрій Гордєєв висловив переконання, що питанням надання права ТЕЦ купувати газ на пільгових умовах має опікуватися "Нафтогаз" і вирішувати "свої господарські питання з теплоцентралями на підставі судових спорів".

Нагадаємо, Херсон - один з населених пунктів, де виникли проблеми із вчасним початком опалювального сезону. Теплопостачання частини міста - справа держпідприємства "Херсонська ТЕЦ". ТЕЦ не виконала свої обов'язки перед НАК "Нафтогаз України", тому компанія не могла надати пільгові умови (номінацію) на закупівлю газу.

Згідно з повідомленням "Нафтогазу" в цій ситуації відповідальним за невиконані обов'язки є Фонд державного майна, адже саме в його управлінні перебуває "Херсонська ТЕЦ". Зазначалося, що за таких умов проблему з опаленням можна було вирішити тільки за участю Кабміна.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів