У Харкові зафіксували випадок захворювання на малярію

Інфекцію виявили у громадянина Нігерії

З відкритих джерел

У Харкові у громадянина Нігерії, який прибув до України у приватних справах, виявили випадок захворювання на малярію. Про це повідомили в прес-службі Харківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

"При проведенні епідеміологічного розслідування встановлено, що у хворого 01.08.2018 з'явилися скарги на слабкість, сухість у роті, підвищення температури тіла до 39 градусів, біль у животі", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що 4 серпня потерпілого госпіталізували до обласної клінічної інфекційної лікарні з діагнозом "малярія".

Повідомляється, що від початку 2018 року у Харківській області зареєстровано 6 випадків малярії, в тому числі два - у жителів Харківської області, які перебували в країнах Африканського континенту.

Нагадаємо, малярія - інфекційна хвороба, збудником якої є плазмодії малярії, що передаються від хворої людини через укуси малярійних комарів. Хвороба значно поширена в країнах з тропічним кліматом, протікає з нападами ознобу, підвищенням температури тіла та порушеннями різних органів та систем організму. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щорічно реєструється понад 200 мільйонів випадків малярії, 90% з яких припадає на країни Африканського континенту.

Новини за темою: Проти дифтерії, ботулізму та малярії: Україна вперше закупить специфічні сироватки

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів