У Харкові викрадали людей та змушували вживати медпрепарати: Із заґратованого будинку визволено 30 осіб

Жертв хапали просто на вулиці та доправляли до будинку, де в них відбирали телефони, документи та особисті речі. Вихід з приміщення постійно був під замком, а на вікнах всюди були ґрати, до невільників приставляли охорону. Деякі з бранців заявляють, що не бачили вулиці понад рік


Харківська місцева прокуратура №3 спільно з поліцією у межах розслідування кримінального провадження іншого злочину в одному з приватних житлових будинків Немишлянського району м. Харкова виявили близько 30 людей, які повідомили, що їх утримують насильно нібито з метою лікування від наркотичної залежності. Про це повідомила прес-служба прокуратури в Харківській області.

Так, за інформацією керівника місцевої прокуратури Руслана Скуратовича, наразі встановлено, що чоловіків та жінок віком від 25 до 45 років проти їхньої волі привозили до будинку.

"За показами свідків, яких наразі перевіряють слідчим шляхом, жертв хапали просто на вулиці та доправляли до будинку. Там у них відбирали телефони, документи та особисті речі. Вихід з приміщення постійно був під замком, а на вікнах всюди були ґрати. До того ж до невільників приставляли охорону. Деякі з бранців заявляють, що не бачили вулиці понад рік", - повідомили в правоохоронних органах.

У підпільному центрі вилучено медпрепарати, які, за словами невільників, їх насильно змушували приймати. Найближчим часом буде призначено експертизу, що має встановити вміст препаратів та їхнє призначення.

прокуратура Харківської області


прокуратура Харківської області

Кримінальне провадження розпочато за ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі, викрадення двох і більше осіб).

Наразі тривають першочергові слідчі дії, встановлюються всі обставини справи та причетні особи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів