У Харкові суд виніс вирок директорці служби соцзахисту за недбалість, через яку загинув трирічний хлопчик

Засуджену звільнили від тюремного ув'язнення, призначивши один іспитовий рік

Фото з відкритих джерел

Жовтневий районний суд Харкова призначив чиновниці соцзахисту у справі про недбалість, внаслідок якої загинув трирічний хлопчик, три роки ув'язнення - проте від фактичного відбування покарання її звільнили. Про це свідчить рішення суду.

Суд визнав директора центру соцзахисту винною у недбальстві та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі і позбавлення права обіймати певні посади у службах у справах дітей строком на один рік, без штрафу. Разом з тим, її звільнили від фактичного відбування покарання з іспитовим строком на один рік, якщо вона протягом цього часу не скоїть нового злочину та виконає покладені судом обов'язки.

Нагадаємо, на початку вересня 2017 року до центру соцзахисту звернувся харків'янин, який попросив забрати у родини його сестри дітей трьох і шести років. Він заявив, що батько систематично б'є дітей. Перевірку провели формально.

Через деякий час трирічний хлопчик потрапив до лікарні і помер там від травм і фізичного виснаження. Експерти встановили, що причина смерті - голод і постійне фізичне насильство, що мало характер особливого мучення і тривало більше року.

Після смерті хлопчика 26-річній матері дитини інкримінують злісне невиконання обов'язків з догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ст. 166, ч. 2 ст. 121 КК України). Батькові малюка інкримінують катування, умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть (ч. 1 ст. 127, ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 121 КК України). Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів