У Харкові для поліції розробили систему RICAS, яка дозволяє швидко реагувати на НП

Система RICAS розроблена українськими фахівцями, на її впровадження по всій країні необхідно близько півроку

У Харкові відбулася презентація електронної інтелектуальної системи аналізу RICAS для Національної поліції. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

У заході взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Яценюк назвав цю систему "дуже серйозним кроком вперед" і зазначив, що RICAS розроблена українськими фахівцями.

Наголошується, що для впровадження такої системи по всій країні необхідно близько півроку.

"Система розроблена співробітниками управління інформаційного забезпечення обласного ГУ Національної поліції в Харківській області спільно з місцевими IT-компаніями. Це інноваційний комплекс аналітичної обробки інформації різних баз даних з відображенням на інтерактивній карті міста як самих об'єктів, так і результатів їх аналізу", - йдеться в повідомленні.

Система RICAS дозволяє швидко реагувати на надзвичайну подію, яка виникла і зафіксована шляхом відеофіксації, відображаючи на карті відповідні рухомі об'єкти, направити на місце виникнення надзвичайної ситуації відповідні сили і засоби.

Новини за темою: Яценюк взяв участь у церемонії запуску патрульної поліції в Харкові, - повне відео

При цьому це стосується не лише поліцейських, але й екіпажів ДержНС, аварійних бригад комунальних служб, а також інших підрозділів, оснащених цими пристроями та ідентифікованих у системі.

"Відображення на інтерактивній карті підключених відеокамер разом з можливістю миттєвого доступу до будь-якої з них як в режимі потокового відео, так і в режимі запису дозволяє не тільки забезпечити оперативне реагування на ситуації, що виникають на вулицях міста, але і відстежувати подальші дії правопорушників і підрозділів, фіксувати обставини правопорушень або надзвичайних ситуацій та створювати необхідну в ряді випадків доказову базу для подальшого розслідування злочинів або аварій", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: У Харкові склали присягу патрульні поліцейські

Раніше повідомлялося, що в мережі з'явився сайт, що транслює радіопереговори патрульної поліції Києва.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...