У Харкові чорнобильці підтримали законопроект "Відродження" та прийняли резолюцію на його підтримку

Чорнобильці ухвалили резолюцію на підтримку законопроекту

Партія "Відродження" та громадські організації чорнобильців підписали резолюцію на підтримку законопроекту політсили № 6292 щодо відновлення соцгарантій постраждалим від аварії на ЧАЕС. Про це йдеться в повідомленні прес-служби політсили, пише "РБК-Україна".

Як наголошується, відповідну резолюцію ухвалили в Харкові 11 квітня, під час Всеукраїнського зібрання організацій чорнобильців, в якому взяли участь представники партії "Відродження".

У резолюції, зокрема, зазначається, що чорнобильські організації надішлють звернення до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів із закликом якомога швидше підтримати законопроект партії "Відродження" № 6292 і розглянути його в парламенті. Як розповів під час виступу на зборах перший заступник голови партії "Відродження" Володимир Пилипенко, сьогодні, крім законодавчої роботи, політична сила надає юридичну підтримку чорнобильцям, зокрема в питанні перерахунку пенсій ліквідаторам-військовослужбовцям.

"Ми звертаємося до Пенсійного фонду, ми звертаємося з вами до судів, щоб ви почали обстоювати свої права. На цьому ми не зупиняємося. До кінця цього тижня ми представимо позовну заяву і для цивільних ліквідаторів. Вона буде у відкритому доступі на Facebook і на сайті партії "Відродження". Ми готові разом з вами обстоювати ваші права в суді", - наголосив Пилипенко.

Своєю чергою заступник голови правління "Всеукраїнського об'єднання ветеранів Чорнобиля" Петро Прокопенко зазначив, що законопроект № 6292 щодо відновлення соцгарантій постраждалим від аварії на ЧАЕС підтримується чорнобильцями.

"Допомога на лікування на сьогодні в два рази занижена від реальної вартості. Жоден санаторій не приймає нас без додаткових грошей. Компенсація на продукти харчування, яку виплачує уряд, в рази менша, ніж встановлено законодавством. Сьогодні ми говоримо з вами про законопроект № 6292, який фактично перший, якщо буде прийнятий, поверне наші конституційні права", - сказав Прокопенко.

Як повідомлялося раніше, чорнобильці Черкаської області підтримали законопроект "Відродження" про реформу соцвиплат для постраждалих від аварії на ЧАЕС.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів