Співробітники податкової міліції ГУ Державної фіскальної служби в Харківській області спільно з працівниками прокуратури припинили діяльність конвертаційного центру з обігом понад 220 млн грн. Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook.

Під час розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 27 і ч. 3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які, використовуючи реквізити підконтрольних фіктивних компаній, надавали підприємствам реального сектору економіки незаконні послуги з формування податкового кредиту.

Новини за темою: У Києві ліквідували конвертцентр з обігом у понад 600 млн грн

Фіктивні компанії формували податковий кредит підприємствам-вигодонабувачам шляхом проведення безтоварних операцій та підміни товарних позицій по ланцюгу поставок.

Наразі здійснюються обшуки в офісних приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів розслідування. На цей момент вилучено близько 8 млн грн, а також банківські картки.

Новини за темою: У Черкаській обл. ліквідовано конвертцентр з обігом у 118 млн грн

Нагадаємо, співробітники податкової міліції в Києві ліквідували конвертцентр, через який було проконвертовано 180 млн грн.