У Харківській міськраді вибачилися за "неприємний інцидент" перед СБУ

Харківська міськрада висловив жаль з приводу дезінформації, що нібито СБУ була причетна до заворушень 20 червня цього року у мерії. Відповідні заяву оприлюднено сьогодні на офіційному сайті міськради.

У заяві відзначають, що у сторін цього інциденту вистачило самовладання не скотитися до відкритого протистояння.

"Це і надало можливість керівництву міста розібратися у ситуації та зробити певні кроки, які незабаром допоможуть представити громадськості тих людей, які зловмисно дезінформувати Харківську міську раду. Більше того – ми доб’ємося покарання винних у дезінформації. Харківська міськрада шкодує про події та сподівається, що цей неприємний інцидент між місцевою владою та обласним управлінням СБУ жодним чином не вплине на спільну конструктивну роботу", – йдеться в заяві.

Її автори нагадали, що 20 червня була здійснена спроба захоплення Харківської міської ради невідомими.

"Ще під час того, як в будівлі міськради агресивні загарбники палили димові шашки і розпилювали газ, керівництвом міста з деяких джерел було отримано інформацію, що за нападом так званих "активістів" стоїть начальник Управління СБУ у Харківській області Андрій Носач", – наголошується у заяві.

Харківська міськрада повідомляє, що пізніше, під час з’ясування причин події, ці відомості не підтвердилися та виявилися явною дезінформацією, метою якої була ще більша дестабілізація ситуації у Харкові.

"Як ми тепер розуміємо, розрахунок був на те, що керівництво міста увійде у жорсткий конфлікт з першими особами СБУ області, після чого, як наслідок, можуть відбутися акції протесту, що переостуть у масові заворушення", – заявляють у Кернеса.

Раніше, за підсумками протистояння у міськраді, міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив, що "активісти", які увірвалися у мерію, були "людьми керівника обласного Управління СБУ Носача".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів