У Каннах відбулася прем'єра українсько-ісландського фільму "Жінка на війні"

Прем'єра пройшла з аншлагом, повідомляють у Держкіно

Кадр фільму "Жінка на війні" ДержКіно України/Facebook

У рамках секції "Тиждень критики" Каннського кінофестивалю відбулася прем'єра художнього фільму "Жінка на війні", створеного у копродукції України, Франції та Ісландії. Про це повідомила прес-служба Державного агенства України з питань кіно.

Як повідомляють представники Держкіно, показу картини передувала акція на підтримку незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Прем'єра фільму пройшла з аншлагом.

Режисером картини став ісландець Бенедикт Эрлингссон. Він же спільно з Олавюром Эгиллем Эгильссоном став сценаристом картини. З української сторони над стрічкою працювали виконавчий продюсер Маріанна Новікова, другий режисер Василь Білоусов, відеоінженер Ігор Косенко, художник по костюмах Марія Керо і декоратор Люся Малишко.

Здійснювала виробництво фільму компанія Solar Media Entertainment. Зйомки велися в Ісландії і Україні й тривали 8 тижнів.

Головна тема фільму - деградація кружающей середовища. У це5нтре сюжету - жінка по імені Халла, яка вирішує взяти на себе місію по захисту природи і збереження височин Ісландії. Під час планування своєю найбільшою операції Халла отримує лист - її заявка на удочеріння дівчинки з України схвалена. Проте перш ніж виконати свою мрію стати матір'ю, вона вирішується на проведення ще однієї, фінальної своєї диверсії.

71-ї Каннський кінофестиваль відкрився у Франції 8 травня.

Джерело: пресс-служба Госкино

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів