Нардеп Андрій Артеменко в залі Ради. Архівне фото.
Укринформ

Генеральна прокуратура України звернулася до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати громадянства України народним депутатом Андрієм Артеменком. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook.

"Державна міграційна служба після отриманих від Генпрокуратури матеріалів може звернутися до президента з проханням позбавити нардепа Артеменка громадянства України", - написала Сарган.

За її словами, в ході розслідування кримінального провадження за фактом скоєння злочину, передбаченого статтею 111 Кримінального кодексу (державна зрада), було зібрано достатньо документів, які вказують на те, що Артеменко отримав громадянство Канади і має паспорт громадянина Канади.

Раніше генпрокурор України Юрій Луценко показав копію канадського паспорта позафракційного нардепа Андрія Артеменка. Це відбулося 15 березня після засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Артеменко не заперечує, що у нього є канадський паспорт.