У ГПУ обіцяють передати до МКС додаткові документи щодо Майдану упродовж 2-3 місяців

МКС буде розглядати матеріали щодо Майдану, Криму та Донбасу і виносити за ними рішення окремо

Керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк Радио Свобода

Генеральна прокуратура України передасть у Міжнародний кримінальний суд додаткові документи щодо Майдану протягом 2-3 місяців. Про це в коментарі "112 Україна" повідомив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

"Я можу відповісти тільки за матеріали, що стосуються подій на Майдані. Це протягом двох, максимум трьох місяців ми плануємо передати додаткові матеріали", - повідомив Горбатюк.

Новини за темою: Кличко дав свідчення у справі Євромайдану

Він також зазначив, що матеріали щодо Майдану, Криму та Донбасу будуть розглядатися окремо і рішення за ними будуть виноситися окремо.

"Поки вони будуть розглядатися окремо, оскільки було два подання ВР, звернення до МКС, щоб поширити юрисдикцію спочатку на розгляд подій на Майдані, потім на анексію Криму і Донбас. Хоча вони спочатку будуть розглядатися окремо, але генпрокурор виносив можливий взаємозв'язок між цими подіями. Представники МКС погодилися, що така версія має право на життя, але треба, щоб було достатньо доказів, які підтверджують, що ці події пов'язані. Вони не виключають таку можливість, але зараз рішення щодо них будуть виноситися окремо", - зазначив Сергій Горбатюк.

Новини за темою: Цеголко підтвердив, що Порошенко дав свідчення у справі про злочини під час Євромайдану

Зазначимо, раніше Горбатюк повідомляв, що МКС чекає від ГПУ додаткових матеріалів щодо Майдану, Криму і Донбасу.

Нагадаємо, 22 листопада в Гаазі відбулося засідання Асамблеї держав-учасників Міжнародного кримінального суду, на якому було розглянуто українське питання.

Делегація ГПУ зазначила зв'язок злочинів, скоєних на Майдані, в Криму та на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів