У Фастові Київської обл. протестували проти знесення ринку

Десятки працівників вийшли з плакатами на мітинг проти знесення "Вечірнього ринку" у Фастові Київської області. Вимагають також не будувати замість нього торгово-розважальний центр. На ринку працюють близько 200 осіб, вони хвилюються, що можуть залишитися без роботи, повідомляє "112 Україна".

Місцеві підприємці побоюються, що не зможуть виконувати нові умови оренди при нинішньому товарообігу, а також не зможуть конкурувати зі зростальною кількістю супермаркетів у місті. Також вони заявляють, що нинішні споруди на ринку були побудовані за їхній рахунок.

Працівники ринку рушили до міського голови Фастова. Михайло Нетяжук заявив, що питання має вирішуватися шляхом переговорів між адміністрацією ринку та підприємцями. Вони своєю чергою кажуть, що подібне спілкування не дає результату.

"На жаль, ми бачимо, що результату немає. Результатом було би прийняття позиції щодо реконструкції "Вечірнього ринку". Вони прагнуть реконструкції, вони хочуть зробити сучасний ринок", - пояснив позицію підприємців голова фастівської районної організації партії "За життя" Олександр Замула.

"Підприємці самостійно здійснюють захист "Вечірнього ринку" протягом півтора року. У них є свій правозахисник, він це робить. І тільки їхніми зусиллями вдалося до сьогоднішнього дня зберегти цей об'єкт, зберегти від такої стихійної забудови, якогось торгово-розважального закладу", - розповів голова Київської обласної організації партії "За життя" Сергій Боголюбов.

Підприємці планують у судовому порядку доводити своє право працювати на ринку.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів