У Facebook розповіли, які саме дані про користувачів збирає соцмережа

У список увійшла як інформація про активність користувача в мережі, так і дані про дії в оффлайні

Фото з відкритих джерел

Конгрес США оприлюднив лист, в якому представники керівництва Facebook відповіли на питання, які не встиг прокоментувати під час свого виступу в парламенті Марк Цукерберг. Зокрема, у листі детально уточнюється, які саме види персональної інформації користувачів зберігає соціальна мережа.

Новини за темою: Facebook розсекретив записи 14 млн користувачів через помилку

Згідно з текстом листа, Facebook цікавить час, частота і тривалість активності користувача в соцмережі, в тому числі час, коли відкрита вкладка знаходиться у фоновому режимі, здійснені на сторонніх сайтах покупки, підключені до браузера користувача плагіни, час і місце зйомки завантажених в соцмережу фотографій, використання вбудованої в додаток соцмережі камери, встановлені програми і їх ідентифікатори, контакти користувача, журнал дзвінків та історія SMS, частота взаємодій з іншими користувачами.

Новини за темою: Прокурор Вашингтона подав в суд на Facebook і Google за умовчування про замовників політичної реклами

Крім цього, алгоритми Facebook зберігають дані про рухи курсору на екрані пристрою, назви і типи файлів, що зберігаються на пристрої, кількість вільного місця, рівень заряду пристрою, параметри і дозволу і дані про пристрої, пов'язані з тим, який використовується під час конкретного відвідування соцмережі.

Крім цього, соцмережа фіксує найближчі точки доступу Wi-Fi і стільникового зв'язку.

Новини за темою: Facebook надавав 60 виробникам телефонів доступ до даних користувачів, - ЗМІ

Також керівництво соціальної мережі повідомило, що має можливість отримувати дані про своїх користувачів від сторонніх компаній, як про онлайн-дії, так і в офлайні, однак про які саме компанії йде мова, не уточнюється.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів