У Facebook почали тестувати авторизацію за обличчям власника

Наразі опцію розглядають як додаткову для відновлення доступу до акаунту

З відкритих джерел

Компанія Facebook почала тестування функції авторизації користувача для доступу до його облікового запису через ідентифікацію особи (Face ID). Про це представники Facebook розповіли в коментарі виданню TechCrunch.

Повідомляється, що наразі нову опцію розглядають як додаткову можливість авторизації при відновленні доступу до аккаунту.

"Ми тестуємо нову функцію для тих користувачів, які хочуть швидко і просто увійти під час відновлення доступу до акаунту. Ця функція буде доступна тільки на тих пристроях, з яких ви вже заходили під своїм логіном у мережу. Це ще один крок поряд з двофакторною авторизацією через SMS, який ми робимо для того, щоб власники акаунтів могли підтвердити свою особу", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Facebook дозволить тимчасово приховувати небажані пости друзів і груп

У Facebook відзначили, що якщо виявиться, що функція дійсно корисна для користувачів і її не скомпрометують хакери, компанія зможе зробити її доступною для більшої кількості людей.

12 вересня відбулася презентація Apple, де презентували нові моделі - iPhone 8 / iPhone 8 Plus X і iPhone, з технологією Face ID. Водночас Сенат США висловив схвильованість у зв'язку з використанням технології Face ID.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів