У Facebook почали тестувати авторизацію за обличчям власника

Наразі опцію розглядають як додаткову для відновлення доступу до акаунту

Компанія Facebook почала тестування функції авторизації користувача для доступу до його облікового запису через ідентифікацію особи (Face ID). Про це представники Facebook розповіли в коментарі виданню TechCrunch.

Повідомляється, що наразі нову опцію розглядають як додаткову можливість авторизації при відновленні доступу до аккаунту.

"Ми тестуємо нову функцію для тих користувачів, які хочуть швидко і просто увійти під час відновлення доступу до акаунту. Ця функція буде доступна тільки на тих пристроях, з яких ви вже заходили під своїм логіном у мережу. Це ще один крок поряд з двофакторною авторизацією через SMS, який ми робимо для того, щоб власники акаунтів могли підтвердити свою особу", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Facebook дозволить тимчасово приховувати небажані пости друзів і груп

У Facebook відзначили, що якщо виявиться, що функція дійсно корисна для користувачів і її не скомпрометують хакери, компанія зможе зробити її доступною для більшої кількості людей.

12 вересня відбулася презентація Apple, де презентували нові моделі - iPhone 8 / iPhone 8 Plus X і iPhone, з технологією Face ID. Водночас Сенат США висловив схвильованість у зв'язку з використанням технології Face ID.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...