У ДТП загинула відома журналістка і радіоведуча Юлія Рукавіцина

Прощання з журналісткою відбудеться сьогодні в крематорії Байкового кладовища в Києві

Юлія Рукавіцина Громадське радіо

Відома українська журналістка і ведуча "Радіо Аристократи" Юлія Рукавіцина загинула внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомляється на її сторінці в Facebook.

Зокрема, 29 червня в життєписі журналістки у соцмережі з'явилося повідомлення:"Друзі, сьогодні вранці Юлашик загинула. Будь ласка, не телефонуйте мені. Коли буде інформація для друзів, я повідомлю. Костя".

соцсети

Незабаром після цього почали з'являтися повідомлення зі словами співчуття у зв'язку зі смертю Рукавіциної. В коментарях її друзі і знайомі пишуть, що вона загинула внаслідок аварії - попередньо, заснула за кермом.

Прощання з нею відбудеться сьогодні, 2 липня, в крематорії Байкового кладовища в Києві. Початок церемонії призначено на 15:30.

соцсети

Зазначимо, Юлія Рукавіцина родом з Донецька. Починала свою кар'єру в медіа як радіожурналіст, але згодом працювала в декількох рекламних агентствах та у видавничому домі Perekhid Publishing House.

Була автором креативу для величезної кількості українських і міжнародних брендів, співорганізатором фестивалю ARCHIKIDZ, викладачем журналістики.

Останнім місцем її роботи є "Радіо Аристократи", де Рукавіцина вела програми "Діти – дітям" і "Недільний тато", а також створила підкаст "Занурення".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів