У Дрогобичі Львівської обл. виник сміттєвий колапс через заблоковане звалище

У Дрогобичі Львівської області місцеві жителі вийшли на віче через сміттєвий колапс. Жителі села Брониця, що неподалік, заблокували Дрогобицький полігон, який, на їхню думку, повинні закрити, і не пускають туди техніку. Звідси ще одна проблема: сміття зараз вивозять в інші регіони, а місцеві змушені платити за завищеним тарифом за цю комунальну послугу.

За словами місцевих жителів, ціни зросли майже втричі – з 9 грн до 25 грн.

Місцева ж влада каже: полігон перекривають незаконно, це вже визнано двома судовими рішеннями, а саме, звалище має всі дозвільні акти та паспорти для свого функціонування. Втім, воно досі не розблокована.

"Ми перші почали приводити звалище до екологічних норм. І коли ми почали робити відеоспостереження, почали огороджувати смітник, звідси виникла проблема. Це зрозуміло чому. Бо на тій звалищі багато осіб циганської національності та інших заробляли кошти і природно хтось втрачав би дуже велику вигоду", - вважає мер Дрогобича Тарас Кучма.

"Є відповідні рішення суду. Суд прийняв рішення розблокувати. На жаль, спроби реалізувати це рішення закінчуються безуспішно. Жителі села блокують роботу техніку, яка хоче заїхати на полігон, і ця проблема загострюється", - пояснив ситуацію перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

Місцева влада та жителі Дрогобича закликають правоохоронні органи виконати рішення суду і вплинуть на розблокування Дрогобицької звалища.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів