У ДПСУ показали, який вигляд матиме біометричний контроль в аеропортах і на залізничних вокзалах

Він запрацює з 1 січня

пресс-служба ГПСУ

Біометричний паспортний контроль з 1 січня 2018 року запрацює на 157 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Про це на своїй сторінці в Facebook написав помічник голови ДПСУ Олег Слободян.

Він буде введений для громадян 70 країн.

"З 1 січня 2018 в повному обсязі в основних 157 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску запрацює біометричний контроль для іноземців - громадян з 70 країн, звідки можуть виходити ті чи інші загрози для українців та національної безпеки нашої держави", - написав він.

У ДПСУ також показали, як буде працювати на практиці біометричний паспортний контроль в аеропортах і залізничних вокзалах.

Як раніше повідомлялося, з 27 грудня біометричний контроль у тестовому режимі запрацював на двох пунктах пропуску на кордоні з Росією.

Нагадаємо, 1 вересня 2017 року президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО, яким в Україні запроваджується система фіксації біометричних даних осіб на кордоні. В указі йдеться, що уряд має забезпечити початок функціонування з 1 січня 2018 року національної системи біометричної верифікації та ідентифікації

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів