У ДП "Документ" роз'яснили, як відбувається видача закордонних паспортів українцям

"Проблем з оформленням закордонного паспорту не буде", - зазначив Володимир Поліщук

Прес-секретар ДП "Документ" Володимир Поліщук в ефірі "112 Україна" 112.ua

В ДП "Документ" роз'яснили, як відбувається видача закордонних паспортів українцям. Про це в ефірі "112 Україна" заявив прес-секретар ДП "Документ" Володимир Поліщук.

В ДП "Документ" розповіли, що українці можуть отримати закордонний паспорт в підрозділах Державної міграційної служби, у центрах надання адміністративних послуг та в центрах обслуговування громадян "Паспортний сервіс".

"У зв'язку з тим, що зараз монополіста немає і в трьох установах можна робити закордонний паспорт, я думаю, що жодних проблем не буде", - зазначив Поліщук.

На офіційному сайті ДП "Документ" відзначають, що у зв'язку з форс-мажорними обставинами в наданні доступу до спеціалізованих каналів зв’язку, штатну роботу центрів "Паспортний сервіс" тимчасово змінено. На даний момент у повному обсязі роботу відновили сервісні центри в Києві, Харкові, Рівному, Львові, Одесі, Дніпропетровську, Івано-Франківську та Ужгороді. Володимир Поліщук додав, що на даний момент тривають роботи з підключення Луцька, Хмельницька та Тернополя. "Я думаю, що незабаром, до кінця тижня, проблеми зі зв'язком, доступом до спеціалізованих каналів зв'язку буде відновлено", - повідомив він.

Нагадаємо, що раніше в ДП "Документ" заявляли, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів в телекомунікаційних компаніях. На сайті підприємства зазначено, що інші центри обслуговування громадян "Паспортний сервіс" працюють в режимі видачі біометричних закордонних паспортів та ID карт через підрозділи міграційної служби.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів