У Донецькій ОДА з 2013 року уникають вирішення питання будівництва очисних споруд у смт Новодонецьке, - селищна рада

Станом на сьогодні селищна рада своїми силами розробляє проектно-кошторисну документацію, але без допомоги обласного та державного бюджетів вирішити проблему будівництва очисних споруд неможливо

Фото з відкритих джерел

У селищній раді Новодонецького розповіли, що питання очисних споруд в селищі є проблемним вже давно – у 2013 році громада отримала комплекс на баланс від КП "Компанія Вода Донбасу" після 50 років, і вже тоді він був настільки зношений (98%), що ремонтувати його не було сенсу.

Ще в 2013 році завдяки наполегливим зверненням селищного голови Аксьонова А. А. 30.05.2013 р. Донецькою обласною радою було внесено в План дій з охорони навколишнього природного середовища Донецької області на 2013-2020 роки будівництво блочних очисних споруд у смт Новодонецьке.

У 2017 році селищний голова звернувся до директора Департаменту екології та природних ресурсів Натруса С. П. з питання будівництва очисних споруд, на що Натрус відповів, що розглядати питання щодо фінансування будівництва очисних споруд у селищі - передчасно.

У цьому ж році звернулися з цією проблемою до народного депутата Олега Недави, заступника голови комітету Верховної Ради з питань екологічної політики. Місцева влада повідомила, що заплановані в 2013 році 9,3 млн грн з обласного бюджету так і не виділили, і попросили допомогти з вирішенням питання будівництва нових очисних споруд. Заради справедливості треба сказати, що з 2013 року після прийняття водопровідно-каналізаційного господарства у комунальну власність громади прогрес помітний: подача питної води здійснюється майже цілодобово, вода і каналізаційні стоки не течуть вулицями селища, накриті кришками всі люки, чистяться і ремонтуються мережі тощо.

Станом на сьогодні селищна рада своїми силами розробляє проектно-кошторисну документацію, але без допомоги обласного та державного бюджетів вирішити проблему будівництва очисних споруд неможливо.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів