Фото з відкритих джерел

У Донецькій області запобігли неефективному використанню понад 30 млн гривень бюджетних коштів під час тендерних торгів. Про це йдеться в повідомленні прокуратури Донецької області.

Повідомляється, що Департамент капітального будівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації провів відкриті торги на роботи з капітального ремонту частин водоводів у Бахмуті. Переможцями аукціонів визнані 2 підприємства з вартістю робіт на суму понад 12,3 млн гривень і 18,1 млн гривень.

"Під час вивчення зазначених процедур прокуратурою виявлено численні порушення Закону України "Про публічних закупівель", у тому числі невідповідність переможців кваліфікаційним критеріям, серед яких: відсутність підтвердження наявності матеріально-технічної бази і реальної можливості виконання ремонтних робіт", - зазначили в прес-службі.

У зв'язку з викладеним, прокуратура Донецької області звернулася з відповідними листами в Департамент капітального будівництва Донецької ОДА, в яких вказано на виявлені порушення.

За результатами їх розгляду тендерним комітетом замовника було прийнято рішення про відхилення пропозицій спільнот переможців.