У Дніпропетровській ОДА відбувся безкоштовний концерт поета Орлуші

Своїми віршами Орлуша "тримав зал" довше запланованого - 2,5 години

У Дніпропетровській ОДА відбувся безкоштовний концерт відомого російського поета Орлуші. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Дніпропетровська ОДА – унікальний держорган і унікальне місце. Ми розвіяли стереотип про те, що в адмінбудівлі можуть проходити тільки офіційні зустрічі і наради. У 2014 році в ДніпрОДА був штаб опору російської агресії і волонтерський склад. Зараз тут проходять семінари з Prozorro і бізнес-конференції. Новий тренд - влаштовувати в ОДА творчі зустрічі. Ми вже приймали блогерів Павла Паштета Белянського, Gorky Look і Serg Marco. Найбільший ажіотаж викликав виступ Андрія Орлова - поет зібрав тисячний зал", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Орлуша почав виступ з віршів про Майдан, Крим, бійців АТО і зірвав оплески залу. Російський поет зізнався: він ніколи не вписувався в поняття "норма": не був радянською нормою і не став нормою в сучасній Росії.

"Я ніколи заздалегідь не планую виступ. Якщо відчую, що потрапляю в неправильний нерв, що мені не вистачає знань або такту, то знайду можливість змінити тему, - поділився Орлуша. - Мені ніхто не давав ніяких побажань ні щодо програми, ні щодо різкості, ні щодо тем. Думаю, деякі слова ця будівля чула тільки на нарадах у дуже вузькому колі".

Своїми віршами Орлуша "тримав зал" довше запланованого - 2,5 години.

"Дніпропетровська ОДА вже готується зустрічати наступного гостя. Через два тижні блогер Сергій Іванов презентує в адмінбудівлі свою книгу", - додали в прес-службі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів