"Полтава"

У Дніпропетровській області затримали 11 фур зі львівським сміттям, передають "Подробиці".

Фури, припарковані біля АЗС, викликали підозри у місцевих жителів, які і повідомили в поліцію.

"Спочатку водії навіть прикидалися глухонімими. Але потім поліцейські встановили, що фури з сміттям їдуть зі Львова, при цьому у них немає технічних паспортів на відходи, де повинно бути вказано побутові вони або будівельні. Також водії не змогли пояснити, де саме вони повинні були розвантажитися", - наголошується в повідомленні.

"В особистій розмові з водіями було встановлено, що вони нібито за завданням направляються на якийсь завод з переробки сміття на території області, але знову ж таки можу з упевненістю сказати, що в обласному реєстрі таких установок у Дніпропетровській області немає", - заявив Руслан Стрілець, директор обласного департаменту екології та природних ресурсів.

Більшість вантажівок з поліцейським супроводом поїхали назад до Львова. Однак, три машини зі сміттям так і залишилися на заправці. Водії категорично відмовилися їхати і, за словами співробітників АЗС, з машини вони практично не виходять.

Заправка, де знаходяться фури, в 3-х кілометрах від села Лобойківка.

Також сьогодні в селі Маламівка Кременчуцького району Полтавської області виявили 3 транспортних засоби з побутовим сміттям, ще 2 автомобілі - на автодорозі між селами Маламівка і Белецківка і ще 2 автомобілі біля села Новоселівка, передає "Полтава".

Працівники Кременчуцької прокуратури разом із співробітниками поліції перевіряють законність перебування вантажівок на території району. Водії 3 вантажівок надали транспортні документи про перевезення сміття зі Львова на Полтавщину.

Раніше у Запорізькій області виявили мінімум два несанкціонованих звалища зі сміттям, яке, можливо, привезли з іншої області.