У Дніпрі завершили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО, - Валентин Резніченко

Головні герої виставки – воїни, медики, капелани, волонтери та кореспонденти. Про їхні героїчні долі розповідають унікальні експонати: особисті речі, фотографії, медалі, форма

112.ua

Унікальний музей АТО створили на Дніпропетровщині. Навесні у Дніпрі відкрили його вуличну експозицію. Нині завершено роботи зі створення внутрішньої частини. Головні герої виставки – воїни, медики, капелани, волонтери та кореспонденти. Про їхні героїчні долі розказують унікальні експонати: особисті речі, фотографії, медалі, форма. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

"Команда Дніпропетровської ОДА завершила створення першого в Україні Музею АТО. Навесні відкрили вуличну експозицію, у центрі якої – військова техніка. Нині готова і внутрішня частина. Її головні герої – люди: бійці, волонтери, медики, капелани, військові кореспонденти – всі, хто зробив внесок у захист Батьківщини. Експонати розповідають про їхню долю та особистий подвиг", – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Нова експозиція займає півтисячі квадратних метрів в Діорамі історичного музею ім. Яворницького. Її розмістили у трьох залах. У першому – речі  атовців, волонтерів, медиків, капеланів, військових кореспондентів: боєприпаси, ордени, інструменти, дитячі малюнки та одяг.

У другому залі – фотографії загиблих героїв та їхні особисті речі: улюблені шахи, книга, листівка до матері, розтрощений кулями телефон.

Третій зал – мультимедійний. Такого на теренах області ще не було. У залі транслюють дві стрічки. Кожна – не більш ніж півгодини. Це документальна розповідь про війну на сході України. Кіно транслюють одразу на чотири стіни кінозалу. Такий ефект та гучний звук переносять в епіцентр подій на сході та не залишають байдужими. 

Побачити нову експозицію музею, створеного командою Валентина Резніченка, можна вже у новому році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів