У Дніпрі на хабарі в 25 тис. дол. затримали адвоката

За фактом події відкрили кримінальне провадження

СБУ

У Дніпрі на хабарі в 25 тис. дол. затримали адвоката. Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України (ГПУ).

"Під час розслідування було встановлено, що адвокат у змові зі своєю знайомою вимагав від підприємця 25 тис. доларів США. Ці кошти вони нібито мали передати судді районного суду для ухвалення судом рішення про зняття арешту з земельної ділянки. 9 жовтня 2018 року в одному із закладів харчування в місті Дніпрі адвоката і його знайому було затримано в порядку ст. 208 КПК України після отримання зазначених грошових коштів", – йдеться в повідомленні.

Слідчі ГПУ здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактами скоєння злочинів, передбачених ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів), ст. 209 (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом), ст. 369-2 (зловживання впливом), ст. 388 (незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт або яке описано чи підлягає конфіскації) та ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, їхній збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів