У ДФС заявили про кібератаки на свій сайт

Служба вже поінформувала адміністрацію Держспецзв'язку про DoS-атаку

gazeta.zn.ua

У Державній фіскальній службі заявили, що на електронні ресурси відомства здійснюються кібератаки. Про це йдеться в повідомленні ДФС у соціальній мережі у Facebook.

"8 жовтня починаючи з 18:00 на зовнішню віртуальну адресу ІТС "Електронний кабінет" у мережі Інтернет (cabinet.sfs.gov.ua) та 9 жовтня починаючи з 9:00 на зовнішню віртуальну адресу ІТС "Офіційний веб-портал ДФС України" (sfs.gov.ua) було зафіксовано велику кількість запитів, що призвело до збільшення навантаження на центральний процесор мережевого екрану (до 100%) і призвело до нестабільної роботи", - повідомили у відомстві.

Новини за темою: Посол Нідерландів закликала Росію припинити кібератаки

Провайдером було ідентифіковано кібератаку на відмову в обслуговуванні (Denial of service attack, DoS attack) та застосовано механізм захисту від атаки.

У ДФС зазначають, що вказана атака призвела до недоступності ресурсів "Електронного кабінету" та "Офіційного веб-порталу ДФС України" для деяких користувачів у мережі Інтернет, і перепрошують за тимчасові незручності.

Новини за темою: Латвія звинуватила Росію в кібератаках на свої урядові структури

У травні поточного року видання Reuters повідомляло, що російські хакери заразили шкідливим програмним забезпеченням щонайменше 500 тис. роутерів і приладів для зберігання інформації у десятках країн, ймовірно, готуючись здійснити кібератаку на Україну.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів