У ДержНС розповіли про ліквідацію наслідків негоди в семи областях

Погодні умови в країні стабілізувалися

ДержНС

Станом на 13:00 1 липня в Україні внаслідок ускладнення погодних умов знеструмлено 136 населених пунктів у чотирьох областях, а саме: Дніпропетровська – 74 н.п., Луганська – 30 н.п., Київська – 29 н.п. та Запорізька – 3 н.п. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Унаслідок інтенсивних опадів та поривів вітру зафіксовано випадки підтоплення та пошкодження об’єктів житлової сфери у п’яти областях, а саме:

Дніпропетровська область

На території області було пошкоджено дахи 9 житлових будинків, дахи будівлі дитячого табору та будівлі ЗОШ, повалено близько 150 дерев.

Усі повалені дерева розпиляно та прибрано.

Львівська область

Досі підтопленими є 4 присадибні ділянки та 6 підвалів житлових будинків у с. Зарічне Стрийського р-ну (загалом у 4 районах області було підтоплено 60 присадибних ділянок, 25 житлових будинків та 9 підвалів житлових будинків. Пошкоджено дві дороги місцевого значення).

Луганська область

Підтоплено наразі 15 присадибних ділянок (загалом у Біловодському районі було частково підтоплено 25 присадибних ділянок).

Івано-Франківська область

Підтоплено 5 присадибних ділянок та 9 підвалів житлових будинків (загалом у 8 районах області було підтоплено 190 приватних житлових будинків, 1324 присадибні ділянки, пошкоджено 8 автомобільних мостів та 1 пішохідний, частково зруйновано 5 автомобільних доріг місцевого значення).

Чернігівська область

Підтоплено 1 присадибну ділянку (загалом у м. Чернігові було частково підтоплено 40 вулиць та близько 100 присадибних ділянок).

У Чернігові по вул. Текстильників, 23 унаслідок затоплення водою виритого напередодні котловану для виконання відновлювальних робіт з теплопостачання сталося підтоплення фундаменту та часткове пошкодження (тріщини) стін житлового будинку (двоповерховий, 1956 року забудови, проживають 57 осіб). Жертв і потерпілих немає. Комісією встановлено, що будинок перебуває в аварійному стані, та вирішено відселити мешканців (відселено всіх 57 осіб).

До ліквідації наслідків негоди від ДержНС протягом доби залучали 65 одиниць техніки та 182 працівників особового складу. Упродовж доби відкачано понад 9300 куб. м води.

Зазначається, що станом на 13:00 погодні умови стабілізувались.

Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання, відкачування води та ліквідації наслідків негоди.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів