У Держдепі США заявили про стурбованість відносинами між НАБУ, ГПУ і САП

Чвари між антикорупційними відомствами породжують сумніви щодо відданості України боротьбі з корупцією, вважають у відомстві

Керівник прес-служби Держдепартаменту Хізер Науэрт З відкритих джерел

Прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойерт заявила про те, що війна українських антикорупційних відомств між собою викливає у керівництва Держдепу сумніви в тому, що влада України прагне перемогти корупцію. Про це йдеться в заяві, яку опубліковано на сайті департаменту.

"Зрив антикорупційного розслідування на високому рівні, арешт агентів і вилучення важливих для НАБУ документів викликають стурбованість щодо відданості України боротьбі з корупцією. Ці дії виглядають як частина зусиль з підриву незалежних антикорупційних інституцій, які підтримані США та іншими країнами", - йдеться в документі.

Також вказується, що подібні дії підривають довіру українського народу і всього міжнародного співтовариства.

У зв'язку з вищепереліченим американська сторона закликала всі гілки влади в Україні працювати злагоджено, щоб викорінити корупцію з публічного життя.

Раніше повідомлялося про те, що в НАБУ заявили про зрив спецоперації з виявлення корупційних схем у міграційній службі після затримання співробітника бюро, який працював під прикриттям, при спробі дати хабар. У Генпрокуратурі відповіли заявою, що співробітники НАБУ не могли провокувати чиновника на дачу хабара. Після цього стало відомо, що ГПУ провела обшук і повідомила про підозру "агенту Катерині". Раніше відео з її участю публікували в підтвердження причетності Розенблата та Полякова до "янтарному справі". Крім того, в Генпрокуратурі заявили, що "агентів НАБУ" призначили без конкурсу, тому вони діють незаконно. В антикорупційному бюро стверджують, що агентів вибрали за результатами конкурсу, але документи засекречені. На сьогодні, 5 грудня, у Верховній Раді має відбутися закрита частина засідання, на якій депутати заслухають керівників НАБУ, САП, ГПУ і СБУ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів