У Чернівцях СБУ проводить обшуки в громадській організації за підозрою в сепаратизмі

Встановлено, що підозрювані поширювали літературу із закликами "повернення" до складу румунської держави

Фото з відкритих джерел

У Чернівцях співробітники Служби безпеки України проводять слідчі дії в одній із громадських організацій. Її представників підозрюють у розповсюдженні матеріалів, які можуть містити заклики до порушення територіальної цілісності України. Про це повідомляє прес-центр СБУ

"У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України, триває перевірка даних щодо представників організації, які під час публічного заходу в обласному центрі демонстрували картографічні зображення території Чернівецької області у складі так званої "Великої Румунії", - йдеться в повідомленні. 

Карта Чернівецької області у складі так званої "Великої Румунії" прес-служба СБУ

Встановлено, що опубліковані карти виготовлено для пропаганди "святкування" на території України 100-річчя створення "Великої Румунії".

Крім того, учасники організації поширювали літературу, в якій можуть міститися заклики до відновлення "історичної справедливості" через анулювання нинішніх міжнародно-правових та міждержавних документів і "повернення" територій Північної Буковини, Північної Бессарабії та Південної Бессарабії до складу румунської держави.

"Зараз тривають слідчі дії в офісних приміщеннях громадської організації. СБ України повідомить про їх результати після завершення процесуальних дій. Триває досудове слідство", - додали у прес-центрі. 

Новини за темою: СБУ розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур і здійснює обшуки в офісі "РИА Новости"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів