У Чернівецькій обл. близько 500 осіб захворіли на кір, – МОЗ

Серед хворих 372 дітей і 96 дорослих

З відкритих джерел

У Чернівецькій області триває спалах кору - станом на 12 січня зареєстровано 468 випадків захворювання. Про це повідомили в Чернівецькому обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України.

"Серед захворілих 372 дітей (79%) і 96 дорослих. Найбільша питома вага серед дітей - 40% (144 хворих) припадає на вікову групу 5 - 9 років. Серед дітей у віці до одного року зареєстровано 23 випадки кору, наймолодшому - 2 місяці", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що із зареєстрованих випадків госпіталізовано 173 людини. Решта отримують амбулаторне лікування.

Новини за темою: Кількість хворих на кір у Києві зросла до 74 осіб

Нагадаємо, восени 2017 року зафіксували спалах кору. За даними МОЗ, у країні вже в 70 разів більше хворих на кір порівняно з минулим роком – понад 2000 осіб. Показання найбільш частих захворювань фіксують в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях. При цьому більше половини хворих – діти від одного року до восьми.

Лікарі підкреслюють, що єдиний надійний спосіб захиститися від кору (як для дітей, так і для дорослих) – вакцінація. Вона не захищає від вірусу на 100%, проте значно знижує можливість зараження і пом'якшує перебіг хвороби.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів