У Чернігові внаслідок паводка підтоплено десятки будинків

Також у ДержНС відзначили, що в Полтавській області, де вчора сталося підтоплення трас і домоволодінь, ситуація нормалізувалася


У Чернігові сталося підтоплення приватних господарств уздовж річки Стрижень, деякі сім'ї змушені були залишити свої будинки. Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області.

Зазначено, що правоохоронці цілодобово охороняють зону підтоплення.

Новини за темою: Повінь на Сумщині: Від Охтирки відійшла вода, ситуація нормалізувалась

До ліквідації наслідків стихії залучено рятувальників і комунальні служби. Для максимального скидання води та зниження її рівня були відкриті засувки на дамбах.

< iframe width="100%" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/T9DJ_aJAxpo" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>

Також Світлана Рибалко, керівник прес-служби управління ДержНС у Полтавській області, де вчора сталося підтоплення трас та домогосподарств, зазначила, що по області наразі вже відкачано 40 тис. куб. м води:

"За вихідні виїжджали 72 рази наші підрозділи і відкачали воду майже з 200 приватних домогосподарств, ставків, а також доріг. За останню добу інтенсивно відкачувалася вода у Полтаві, Полтавському районі, а також у ще 11 районах області. Всього відкачано майже 40 тис. куб. м води, працювала 41 одиниця техніки і 43 особи особового складу", - повідомила Рибалко.

У ДержНС повідомили, що воду будуть відкачувати і сьогодні, але інтенсивність танення пройшла, ситуація нормалізувалась.

Нагадаємо, що вчора внаслідок інтенсивного танення снігу в Полтавській області сталося підтоплення домогосподарств і проїздів. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів