У Чернігівському СІЗО четверо ув'язнених голодували через відсутність необхідних ліків

Нині голодування припинено

exzk.ru

Прокуратура області провела перевірку в Чернігівському слідчому ізоляторі, в результаті якої було встановлено, що четверо ув'язнених голодують. Про це йдеться в повідомленні прокуратури Чернігівської області.

"Працівниками прокуратури області була проведена перевірка, під час якої встановлено, що четверо ув'язнених Чернігівського СІЗО відмовилися від їжі через відсутність у закладі лікарських засобів, що призводить до порушення схем лікування захворювання на туберкульоз і може негативно вплинути на ефективність лікування в цілому", - повідомили в прокуратурі.

Новини за темою: У Вінницькій обл. в колонії кілька днів катували ув'язненого, – ГПУ

Перевірка показала, що надання необхідної кваліфікованої медичної допомоги взятим під варту особам, не було забезпечено в повному обсязі. Саме це стало причиною виникнення надзвичайної події.

"Ситуація, що склалася, певною мірою є наслідком неузгоджених дій нещодавно створеної під час реформи структури - філії Державної установи "Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України" та адміністрації СІЗО", - констатували у відомстві.

Новини за темою: Бунт у Лук'янівському СІЗО: прокуратура завершила розслідування справи

Прокурором внесено низку документів реагування як на місцевому рівні, так і на рівні структури апарату Міністерства юстиції України з метою застосування заходів відомчого контролю.

Наголошується, що в'язні припинили голодування, отримали необхідні препарати, а також їх додатково обстежили в профільному лікувальному закладі.

Новини за темою: Кабмін пропонує Раді збільшити витрати на утримання та капремонт СІЗО на 640,3 млн грн

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів